Kariyer gelişiminizi ``Hackleyin``

Kariyer sıçraman için “gerçekte” sana ne gerekli!..

“Hacker” denince ilk başta akla bilişim sektöründe ve sistemleri bozan kötü yazılımcılar gelir. Ancak onlar dijital ortamda en zor gizlilik duvarlarını aşar ve hedefledikleri kilit alana ulaşır. Kötü bir sonuç gibi gözükse de, aslında onlar istedikleri hedef kilit noktaya ulaşırlar.
PEKİ..
Kendi iş gelişiminizde bir hacker gibi düşünebilir misiniz?
Tam olarak sana ne gerekli?
Katkı sağlayacak şeyleri nerede bulabilirsiniz?
Hangi kaynak ve programlar gerçek yaşamında yararlı olur?
Hangileri zaman ve para kaybına neden olmaz ?

Kişisel iş gelişimleriniz de kafa karışıklığınızı azaltın. DD-Business,  bireysel olarak katılabileceğiniz  benzersiz “karma katılımcılı” programlar hazırladı.

Programlar

Karma katılımcılı “bireysel” programlar

Neden?

“Karma katılımcılı” programlara katılmalısınız?

Taktik dolu ...

İş yaşantında, kişisel limitlerini zorlayan ve oluşan yetersizlik hissi gelişmeler karşısında, tüm DD-Business programları kariyerinizde bir sonraki seviyeye geçmenize hızla katkı sağlayan, taktiklerle dolu…

En Ekonomik yatırım.

Yatırımda en ekonomik yol derken.? Kişisel becerilerinizi geliştirmeye ve kariyerinizi kontrol altına almaya yönelik inisiyatif almalısınız demektir . Programlarda kariyer gelişimi fırsatlarını düşündüğünde… Bu sizin için çok daha kolay ve ekonomiktir.

Destekler ...

Program katılımcılar, katıldıkları eğitim ve seminer programlarında yazılı ve görsel sunum dokümanları dışında, 7 gün süresi boyuncu uzaktan çevrimiçi bireysel destek almaya devam eder.

Sıradanlık sıyrılmış ...

DD-Business.com programlarının hepsi yenilikçi, tecrübe edilmiş evrensel bilgiler içerir. Değişen iş dünyasında kısa ve nokta atışlı hazırlanmış programlar, uygulayıcıları açısından kolaylıkla yaşama geçirilebilecek şekilde sunar.

Ertelemeyin!..

Şimdi Harekette Geçin.

Bazı insanlar neden daha başarılı?

Yetenek mi? Şans mı?

Muhtemelen işyerinizde böyle sonuçlar olduğunu gördünüz. Benzer geçmişe, yeteneklere ve eğitime sahip iki kişi aynı anda şirkete girerler. Her ikisine de aynı iş fırsatları verilir. Beş yıl sonra, biri yönetici olur, insanları yönetir, akranları saygı gösterir ve iyi gelirle elde eder. Diğeri ise kariyerinde yerinde sayar hatta kariyeri çıkmaza girer. Yaşantısından memnun değildir, başkaça iş arar veya yeni işler yapmayı bile planlar.

Deneyimlerimize göre, başarılı olan ile olmayanlar arasındaki fark arzu, yetenek ya da şans değildir. Aradaki fark başarılı insanların kendilerini başarıya ulaşmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla donatmaları için girişimde bulunmalarıdır. Diğerinin ise harekete geçmeyi başarmamasıdır.

Yaklaşan Buluşmalar!

İş gelişme meraklı bir profesyonel misin? Kariyer gelişiminde yeni ve öğrenmeye değer programları burada bulacaksın. Dikkat!.. Kontenjanlar kısıtlı, ön kayıtta ön koşullar yok.

Kayıt oluşturun

Karma katılımcı programlar için..

01

Etkinlik takvimine bak

Önce Karma katılımlı – bireysel katılımcılı- programlar için belirlenmiş takvime göz at. Senin zaman ve şehrine en uygunu belirle. >> Takvim

02

Ön kayıt oluştur

Kontenjan engeline takılma. Seçeceğin program için ön kayıt oluştur. Bu aşamada  her hangi ön ödeme istenmeyecek. Sadece rezervasyon açılır. >> Ön Kayıt

03

Kesin Kayıt Daveti

Ön kayıtta gelen başvurular içinden en uygun çalışma grubu katılımcıları dd-business tarafından belirlenir. Program katılımı için kesin kayıt daveti alınır. >> Kesin Kayıt

04

Programa katılın

Kesin kayıt işlemlerinitamamladıktan sonra, tek yapacağınız ogün o saattte buluşma yerinde olmak.. Taktik dolu program içinde olmaya başlayın. >> Tüm Programlar

Kariyer gelişimindeki engellerini kaldır.

Aklında bir soru mu var?

Temasa geç: bilgi@dd-business.com

Blog

Ufuk Açıcı Makaleler