Kariyer gelişimini sende ``hack``leyebilirsin!.

Kariyer sıçramanda “gerçekten” sana ne gereklidir!

“Hacker”ler, kötü olarak bilinir.. Onlar dijital ortamda gizlilik duvarlarını aşar ve hedefledikleri kilit alana ulaşır. Kötü bir sonuç gibi gözükse de, istedikleri,kilit noktaya ulaşırlar. Peki kariyer gelişiminizde hacker gibi düşünebilir misiniz? Kişisel iş gelişimlerinde size tam olarak ne gerekli? Katkı sağlayacak şeyleri daha açık nerede bulabilirsiniz? Hangi kaynaklar ,seminer ve eğitimler yararlı olur? Hangisi zaman ve para kaybına neden olmaz ?

Kariyer sıçramasında kişisel gelişimler önemli… Bunun için çaba ve ilgi gerektirir. Kişisel iş gelişimleriniz de kafa karışıklığınızı azaltın. DD-Business,  bireysel olarak katılabileceğiniz  “karma katılımcılı” bir dizi program hazırladı.

Programlar

Karma katılımcılı”bireysel programlar

Neden?

DD-Business “Karma katılımcılı” bireysel programları?

Taktik dolu içerikler

İş yaşantında, kişisel limitlerini zorlayan ve oluşan yetersizlik hissi gelişmeler karşısında, tüm DD-Business programları kariyerinizde bir sonraki seviyeye geçmenize katkı sağlayan, taktik dolu içerik bulacaksınız…

Yatırım en ekonomik yolu

Yatırım derken, kişisel becerilerinizi geliştirmeye ve kariyerinizi kontrol altına almaya yönelik inisiyatif almalısınız demektir . Kariyer gelişiminizde fırsatlarını düşündüğünde… Bu çok daha kolay ve ekonomiktir.

Complex Sollutions

Congue lorem ipsum dolor ipsum faucibus mi et, scelerisque mauris. rutrum lorem ipsum dolor. Morbi from ipsum amet - eget augue bibendum, lorem ipsum faucibus mi et. Aenean dapibus massa leo.

Neden? DD-Business..

Sıradanlık sıyrılmış programlar , tecrübe edilmiş evrensel bilgiler, FMCG marka uygulayıcısı eğitimler, sorularına yanıt bulacağın forumlar, ufuklar açacak blog makaleler.

Erteleme

Harekette geç

Yetenek mi? Şans mı?

Bazı insanları başarılı kılan şey nedir?

Muhtemelen işyerinizde böyle sonuçlar olduğunu gördünüz. Benzer geçmişe, yeteneklere ve eğitime sahip iki kişi aynı anda şirkete girerler. Her ikisine de aynı iş fırsatları verilir. Beş yıl sonra, biri yönetici olur, insanları yönetir, akranları saygı gösterir ve iyi gelirle elde eder. Diğeri ise kariyerinde yerinde sayar hatta kariyeri çıkmaza girer. Yaşantısından memnun değildir, başkaça iş arar veya yeni işler yapmayı bile planlar.

Deneyimlerimize göre, başarılı olan ile olmayanlar arasındaki fark arzu, yetenek ya da şans değildir. Aradaki fark başarılı insanların kendilerini başarıya ulaşmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla donatmaları için girişimde bulunmalarıdır. Diğerinin ise harekete geçmeyi başarmamasıdır.

Yaklaşan Buluşmalar!

İş gelişme meraklı bir profesyonel misin? Kariyer gelişiminde yeni ve öğrenmeye değer programları  burada bulabilirsin. Kontenjanlar kısıtlı, ön kayıtta ön koşullar yok.

Kayıt oluşturun

Karma katılımcı programlar için..

01

Etkinlik takvimine bak

Önce Karma katılımlı – bireysel katılımcılı- programlar için belirlenmiş takvime göz at. Senin zaman ve şehrine en uygunu belirle. >> Takvim

02

Ön kayıt oluştur

Kontenjan engeline takılma. Seçeceğin program için ön kayıt oluştur. Bu aşamada  her hangi ön ödeme istenmeyecek. Sadece rezervasyon açılır. >> Ön Kayıt

03

Kesin Kayıt oluştur

Ön kayıtta gelen başvurular içinden en uygun çalışma grubu katılımcıları dd-business tarafından belirlenir. Program katılımı için kesin kayıt daveti alınır. >> Kesin Kayıt

04

Programa katılın

Kesin kayıt işlemlerinitamamladıktan sonra, tek yapacağınız ogün o saattte buluşma yerinde olmak.. Taktik dolu program içinde olmaya başlayın. >>Tüm Programlar

Gelişimlerinde engelli kaldır.

Aklında bir soru varsa..Temasa geçin!

bilgi@dd-business.com

Blog

Ufuk Açıcı Makaleler