Marka Hikayeleri

Her marka ve şirketin kendine “özel” bir hikayesi var.

Günümüz zorlu piyasa koşullarında her ticari etkinliği yönetme artık, yönetici/departmanların  yetkinlikleri tarafından yönlendirilen daha fazlasını gerektiriyor.(Kolektif).

Her kuruluşun kendi sektörü ve markasına ait hikayeleri var. Bu hikayeler tamamen farklı bir bakış açısıyla anlatılabilir.

Ne zaman ki orada satış ve yönetim uygulama sorunları varsa, işte o zaman dd-business için başka bir hikaye anlatılıyor demektir. Biz hikayenizi dinlemeye hazırız…

Sizde, İş alanınızda yepyeni yolların açılmasına hazırlanın..

Satış

Satış,bir şey değil her şeydir

Satış

Satış için en iyi uygulama hangisidir?

Bazı satış uygulamaları, bir takım sektöründe en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bu evrensel olarak geçerli olabilir.Şirket, ülke ya da kendi kültürüne göre,evrensel uygulamalar,her zaman iyi bir uygulama değildir.

Küçük bir şirkette müşteri hizmetlerinde çalışan,bir General Motors uygulaması içindeymiş gibi çalışmaz.

DD-Business satış uzman desteği,satış politikası,rekabet ve kurum kültürünüzü, yeniden değerlendirir.Başarılı satış kültürünü desteklemek için, politikaları tek tek yeniden değerlendirir ve tasarlar..

.

Temasa geçin!

Satış ve rekabet gücünü artırmada hızlı geri dönüş almak istiyorsanız !..
İşletme / marka /sorun / beklentileriniz hakkında bilgi verin.

Merchandising

FMCG (hızlı tüketim) sektörünün saha gücü

FMCG Merchandising

Effektif- hızlı yanıt – Yetenekli

Markaların kendi piyasasında,potansiyel alıcılar yakalama, Merchandising ve pazarlama yeteneklerinin geliştirilmesi planlar.

Saha ekibinizin aktif talebe cevap ne kadar hızlı ve satış ekibinizin etkinliğini ile FMCG Shopper /pazarlama ekiplerinizi efektif kullanmada uzman desteği 3 aşamadan oluşur.

Temasa Geçin

Marka rekabet gücünüzü sahada artırmada hızlı geri dönüş almak istiyorsanız !..
İşletme / marka /sorun / saha beklentileriniz hakkında bilgi verin.
Uzman size yol haritası çıkarsın.

FMCG HoReCa

Ev dışı toplu tüketim kanalları

FMCG HoReCa

Proje – Özel ambalaj  & Satış Kanalı

FMCG Horeca özelliği…
Ürün ambalajları tüketiminden kaynaklı, tüketici raf ürünlerinden daha Küçük / büyük ve ekonomik ambalajlar haline gelmesi gerekebilir. Özel bazı ürünlerde tam tersi daha küçük ve tek kullanımlık ambalajlar olarak ta tercih edilir.

Klasik satış kanalları dışında ihtisaslaşmış dağıtım kanalları, bölgesel marka talep farklılıkları, fiyat öncelikli satın alma alışkanlıkları, konjonktürel satın alma frekansları en belirgin ve ayrılan özelliğidir. Yükselen satış kanallı HoReCa ‘da satış strateji ne olmalıdır ve nasıl oluşturulmalıdır.?

Temasa Geçin

Marka rekabet gücünüzü sahada artırmada hızlı geri dönüş almak istiyorsanız !..
İşletme / marka /sorun / saha beklentileriniz hakkında bilgi verin.