Biz, bir DDBB markasıyız.

DDBB, kendi iş alanlarında temas geçtiği herkesle dialetik çözümler arayan şirkettir.

DDBB amiral gemilerinden biri DD-Business markası, sektörel ayrım olmaksızın tüm şirketlerin, satış, pazarlama ve İK yönetimlerine yönelik eğitimler, seminerler ve uzman desteği vermektedir.

2011 yılında hayal ederek yolla çıktık. Her geçen gün işleri geliştirirken , hizmet verdiğimiz insanlarla çok güzel dostluklar oluştu..Yıl 2021… Hayaller ;devam ediyor.. Hedefler keskinleşti , yollar belirginleşti…. VE İŞLERİMİZ YOĞUNLAŞTI

İşler ve Güçler

DD-Business hakkında

Satış, FMCG Merchandising, P2P

Ülkemizin dört bir yanından milyonlarca insan, yaşamında bir şeyler satın alıyor ve satarken, bilinçli/bilinçsiz bazı taktikler ve becerilerini de kullanıyor. dd-business, yeni yaratıcı beceriler öğrenmek ve hatta bunları kullanacak ekiplerini kurma sırasındaki öğretilerinde, yenilikçi projeleri ile yardımcı olur.

İnsanlar ve kurumların iş öğretilerinde, DD-Business.com’da, harika programlar ve destekler buluyor!

Bize Katılın.

Zeki ve tutkulu insanlardan oluşan yetenekli dd-business grubunda yerinizi alın.

Yaratıcı

Yaratıcıların fikirleri hayata geçirmelerine ve insanların sevdikleri şeyi yaparak hayatlarını kazanmalarına, herkesin satış ve kurumsal projelerini gerçekleştirebileceği ve topluluğumuzun her gerçekleştiğinde kazandığı yer olmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Amaç ve Kar

Bu sadece alt satırda değil. Uzmanlıklıklarımız ve müşterilerimin porfesyonellerini daha geniş küresel rekabette, tüm paydaşların yaşamları üzerinde olumlu bir etki yaratmaya çalışan, değer odaklı bir şirketiz... Tüm eylemlerimiz yürekten yapılmış bir işlerdir.

Yarattığı Etkiler

Yorulmadan çalışıyoruz. Bunu yaparken, her yıl müşterinin yepyeni yüksek kaliteli ve trendlere uygun yaratıcı projeler sunarken yardımcı olurken, her eylem gerçekleştiğinde bizimle çalışan insan ve kurumların daha verimli ve karlı sonuçlar almasını sağlıyoruz.

Kapsayıcılık

Hiç bir başarı tesadüfen olmaz. İlgili ve esnek bir çalışma ortamı sağlayarak, birlikte çalıştığımız insanların hoş karşılandıklarını, projelere dahil olduklarını ve saygı duyulduklarını hissetmelerini sağlamaya kararlıyız.

İletişim

Genel aranan özellikler

  • Olağanüstü ve etkileyici sunum becerileri
  • Coşkulu enerjik ve harika bir iletişim
  • Özgün tarz, sempatiklik, insani yaklaşım
  • Güçlü zekâ ve uygulama varlığı
  • Pro-aktif yaşam tarzları
  • Doğrudan eğitim ve iş ortam sunum deneyimli

Açık Pozisyonlar

  • Satış uzmanı
  • FMCG Merchandising Uzmanı
  • Horeca uzmanı
  • İletişim uzmanı

Temasa geçin

Çift taraflı bir fırsat içerdiğini ancak temasa geçersen görebilirsin