Söyleşiler

Dar konu.. Kısa zaman.. Derin içerik

“Gerçek iş yaşantısında her şey öğretildiği / planlandığı gibi olmuyor… Herkes kendi “özel çözümlerini” bulmak zorunda…”

Söyleşiler iş gelişimlerine katkı sağlaması ve farkındalık yaratması önemlidir. Sohbetler sırasında bir komut dosyası ve plan olmadığından olumsuzluk hissi yaratmaz.

Aynı zamanda katılımcının kendi görüşlerini ifade edebiliyor olması “olası” sorunlarına çözüm alternatifleri bulma olanağı sağlar.

DD-business.com, 75 dakikalık sürede söyleşilerinde derin içerikli konuları içerir.

Programlar

Söyleşiler

Özellikler

Söyleşiler öne çıkan özellikleri

Nokta Atış..

Dar konu ve derin içerikli taktikler dolu 75 dakikalık söyleşiler, katılımcısında, “olası” sorunlarına çözüm alternatifleri olanağı sağlar.

Katılımcı profili

Departman ayırt edilmeksizin tüm yöneticileri, uzman ve görevliler .. Takım/ekip düzenleme ve yönetim kararında görev yapan tüm profesyoneller…

Bireysel

Gerçek iş yaşantısında her şey planlandığı gibi olmuyor… Söyleşiler, kendi ayaklarının üzerinde hareket ederken, günlük yaşantınızda “özel çözümlerinizi” bulmanızda ve aradığınız çözüm ipuçlarıyla dolu...

Kurumsal

Beklenmedik ve doğallığı içinde yapılan sohbetlerin iş gelişimleri o kişide farkındalık yaratabilir. Bir komut dosyası ve plan olmadığından olumsuzluk hissi yaratmaz. Bir iş çıkışındaki söyşeliler, harika motivasyon olabilir

Yaklaşan Buluşmalar!.

İş gelişimlerinde çalıştığın kurumundan destek alamıyor musun? Kariyer gelişiminde karma katılımcı programları öneririz.

Kurumsal Başarı

İyi Niteliklilerin Uyumu..

Ancak, iyi yetişmiş ve gerçek iş profesyonel insanların çalıştığı iş ortamları HER ZAMAN , hem başarılı, hem yenilikçi, hem verimli, hem yetenekli hem de dengeli olabilir…
İYİ NİTELİKLERİN UYUMU… İş hayatında her şey BUNA BAĞLI…

Profesyonellerinizin, kendi sorunlarını çözmesini ve iş gelişimlerini sağlarken, kurumsal başarı hedeflerinize ulaşmanızda, onların için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla donatmalarına yardımcı olabilirsiniz. İş çıkışından bir saat öncesi bulaşmalar harika sonuçlar oluşturur.

Ekibiniz için ön gördüğünüz  söyleşi programını seçip, rezervasyon talebinde bununuz. Sizden talep ettiğiniz tarih, yer ve saat mutabakatı sonrası, programı satın almanız istenecektir. Satın alma işleminden sonra belirlenen yer ve zamanda dd-business konuşmacısı orada olacaktır.