Güçlü ve Başarılı işler

Büyük iş kültürü ile yüksek performans el ele gider.

Güçlü bir kültürü oluşturmak, şirket/marka başarısı için çok önemli… Bunun alt satırı, yetkinlik donanımlı çalışanlar, uyumlu takımlar ve yeni değer / başarılı görev için  bir iş ortam yaratmak…

DD-business kurumsal programları, iş hayatında ilk ve esas oyuncuların insanlar olduğunu ve profesyonel gelişimlerden sonra “gerçek” sonuçlar üretecek, örgütsel gelişmeleri olacağı biliyor, destekliyor.

Ve yüksek performansla birlikte büyük iş kültürünüzü oluşturmanızdaki çabalarınızı destekleyen “sıradanlıklardan sıyrılmış”  programlar hazırladı.

Protföy

dd-business.com ‘da Neler iyi?

Programlar

Söylenecek kelimelerden daha iyisini anlatıyor!

Özellikler

Programların öne çıkan kurumsal özellikleri

Taktik dolu içerikler

İş yaşantında, kişisel limitlerini zorlayan ve oluşan yetersizlik hissi gelişmeler karşısında, tüm DD-Business programları kariyerinizde bir sonraki seviyeye geçmenize katkı sağlayan, taktik dolu içerik bulacaksınız…

Yatırım en ekonomik yolu

Yatırım derken, kişisel becerilerinizi geliştirmeye ve kariyerinizi kontrol altına almaya yönelik inisiyatif almalısınız demektir . Kariyer gelişiminizde fırsatlarını düşündüğünde… Bu çok daha kolay ve ekonomiktir.

Complex Sollutions

Congue lorem ipsum dolor ipsum faucibus mi et, scelerisque mauris. rutrum lorem ipsum dolor. Morbi from ipsum amet - eget augue bibendum, lorem ipsum faucibus mi et. Aenean dapibus massa leo.

Neden? DD-Business..

Sıradanlık sıyrılmış programlar , tecrübe edilmiş evrensel bilgiler, FMCG marka uygulayıcısı eğitimler, sorularına yanıt bulacağın forumlar, ufuklar açacak blog makaleler.

Güven !..

Deneyim ve yaklaşımlarımız güvenebilirsiniz. Birkaçı..

Öğrenim Kalitesi

Ölçme, biçme, birleştirmek ve karar vermek... Bu, dd-business.com takıntısı.. Bir çok programın sonunda LQ-Öğrenim kalitesi ölçümü yapar. Değerleri ölçer..

Tecrübeli & Yenilikçi

Tecrübe zamanla elde edilen değer, ancak günümüzdeki gelişme hızıda aynı derecede... DD-business.com, sunucu/eğitmenleri bu iki unsuru taşır

Bilginin kullanımı

Bilginin her yerde bolca bulunduğu bu dönemlerde, hangi bilgi nasıl? nerde kullanılır? DD-business.com tüm programlarının en dikkat çekici yeri..

Bireyselleştirme

Grup ve topluluk çalışmalarında kişisel gelişmeye dikkat eder ve destekler, dd-business.com program katılımcıları 7 gün süreyle ,destek almaya devam eder.

Esneklik

DD-business, iş gelişimindeki konular ve içerikler kadar zamanında değerini bilir. Eğitim,seminer programları en uygun öğrenim sürelerine göre planlanır. Söyleş programları, 75 dakika ve derin içerikli nokta atışlı konulardır

Teklifinizi Alın!

Profesyonel çalışma gruplarınız için teklifinizi alın

01

İLETİŞİM

Kurumunuzu ,ihtiyaçlarınızı tanımamız ve iletişime devamında daha aksaksız ve net iletişim için kurumsal iletişim alanındaki formu doldurarak temasa geçin.

02

ÖNERİLER

Talep edilen program için detaylı program dökümü, yeri, ve zamanı ile ilgili önerilen  paket seçeneklerini alırsınız. Seçimi bildirmeniz sonrasında, dd-business yer,zaman ve bütçe konusunda detaylı çalışmaya başlıyor olacaktır.

03

KARAR

En az iki seçenek olacak şekilde program teklifini alırsınız. Tercih ettiğiniz program için belirlenen bütçenin 1/2 oranın aktarılmasında sonra program zamanı,süresi ve kontenjanları kesinleştirilir. Karar sizin..

04

BAŞLIYOR

Kesin kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, proesyonellerinizi tek yapacağınız belirlenen gün o saatte buluşma yerinde olması.. Taktik dolu program içinde olmaya başlayın

Kurumsal Gelişinizi Ertelemeyin.

Aklında bir soru varsa..Temasa geçin!

contact@dd-business.com

Yaklaşan Buluşmalar!

Tercihiniz Hangisi? 20 kişilik şirket çalışma grubu için kurumsal teklifinizi alın,
veya daha küçük grup çalışanlarınız için karma programlardan yer ayırtın

Uzman Desteği

Harekette geç

Yardım almaya hazır mısınız?

Çalışma yerimiz neresi?
Bunun için size iki yer gösterebiliriz.

Yaşamda ilerlemek için her zaman birilerinin yardıma ihtiyaç olmuştur. Bu sizi can veren ve hayatta hazırlayan bir aileye, dünyayı öğreten bir öğretmene, mutluluk için bir eşe, hayatı kazanmana da bir patron belki işlerde yepyeni ufuklar açacak bir şirkete…

DD-Business uzmanlığının İş önerilerinde “hızlı moda” projeler yerine onlara her zaman “iyi” alternatif öneriyor ve sağlıyor.

Bir şeyleri hayatta geçirme, büyütmede, ileride daha iyi kazançlar elde etmede, kısaca işlerde yepyeni ufuklar açacak, DD-Business yardım etmeye hazır…
Siz yardım almaya hazır mısınız?