Güçlü ve başarılı işler

Büyük iş kültürü ve yüksek performans el ele gider.

Güçlü bir kültürü oluşturmak, şirketlerin başarısı için çok önemli… Bunun alt satırda, yetkinlik donanımlı çalışanlar,uyumlu takımlar ve değer / görev için başarılı bir iş ortam yaratmak…

DD-business kurumsal programları, iş hayatında ilk ve esas oyuncuların insanlar olduğunu ve profesyonel gelişimlerden sonra “gerçek” sonuçlar üretecek, örgütsel gelişmeleri olacağı biliyor, destekliyor.

Yüksek performansla birlikte büyük iş kültürünüzü oluşturma yatırımlarınızı destekleyen “sıradanlıklardan sıyrılmış” yönetim, satış ve Merchandising programlar hazırladı.

Protföy

dd-business.com ‘da Neler iyi?

Programlar

Söylenecek kelimelerden daha iyisini anlatıyor!

Özellikler

Kurumsal programların öne çıkan özellikleri

Taktik dolu içerikler

İş yaşantında, kişisel limitlerini zorlayan ve oluşan yetersizlik hissi gelişmeler karşısında, tüm DD-Business programları kariyerinizde bir sonraki seviyeye geçmenize katkı sağlayan, taktik dolu içerik bulacaksınız…

Yatırım en ekonomik yolu

Yatırım derken, kişisel becerilerinizi geliştirmeye ve kariyerinizi kontrol altına almaya yönelik inisiyatif almalısınız demektir . Kariyer gelişiminizde fırsatlarını düşündüğünde… Bu çok daha kolay ve ekonomiktir.

Complex Sollutions

Congue lorem ipsum dolor ipsum faucibus mi et, scelerisque mauris. rutrum lorem ipsum dolor. Morbi from ipsum amet - eget augue bibendum, lorem ipsum faucibus mi et. Aenean dapibus massa leo.

Neden? DD-Business..

Sıradanlık sıyrılmış programlar , tecrübe edilmiş evrensel bilgiler, FMCG marka uygulayıcısı eğitimler, sorularına yanıt bulacağın forumlar, ufuklar açacak blog makaleler.

Güven !..

Deneyim ve yaklaşımlarımız güvenebilirsiniz. Birkaçı..

Öğrenim Kalitesi

Ölçme, biçme, birleştirmek ve karar vermek... Bu, dd-business.com takıntısı.. Bir çok programın sonunda LQ-Öğrenim kalitesi ölçümü yapar. Değerleri ölçer..

Tecrübeli & Yenilikçi

Tecrübe zamanla elde edilen değer, ancak günümüzdeki gelişme hızıda aynı derecede... DD-business.com, sunucu/eğitmenleri bu iki unsuru taşır

Bilginin kullanımı

Bilginin her yerde bolca bulunduğu bu dönemlerde, hangi bilgi nasıl? nerde kullanılır? DD-business.com tüm programlarının en dikkat çekici yeri..

Bireyselleştirme

Grup ve topluluk çalışmalarında kişisel gelişmeye dikkat eder ve destekler, dd-business.com program katılımcıları 7 gün süreyle ,destek almaya devam eder.

Rich Experience

Morbi eget augue bibendum, lorem ipsum faucibus mi et, scelerisque mauris. Aenean dapibus massa leo.

Teklifinizi Alın!

Profesyonel çalışma gruplarınız için teklifinizi alın

01

Etkinlik takvimine bak

Önce Karma katılımlı – bireysel katılımcılı- programlar için belirlenmiş takvime göz at. Senin zaman ve şehrine en uygunu belirle.

02

Ön kayıt oluştur

Kontenjan engeline takılma. Seçeceğin program için ön kayıt oluştur. Bu aşamada  her hangi ön ödeme istenmeyecek. Sadece rezervasyon açılır

03

Kesin Kayıt oluştur

Ön kayıtta gelen başvurular içinden en uygun çalışma grubu katılımcıları dd-business tarafından belirlenir. Program katılımı için kesin kayıt daveti alınır.

04

Programa katılın

Kesin kayıt işlemlerinitamamladıktan sonra, tek yapacağınız ogün o saattte buluşma yerinde olmak.. Taktik dolu program içinde olmaya başlayın

Kurumsal Gelişinizi Ertelemeyin.

Aklında bir soru varsa..Temasa geçin!

contact@dd-business.com

Yaklaşan Buluşmalar!

Tercihiniz Hangisi? 20 kişilik şirket çalışma grubu için kurumsal teklifinizi alın,
veya daha küçük grup çalışanlarınız için karma programlardan yer ayırtın

Uzman Desteği

Harekette geç

Yardım almaya hazır mısınız?

Çalışma yerimiz neresi?
Bunun için size iki yer gösterebiliriz.

Yaşamda ilerlemek için her zaman birilerinin yardıma ihtiyaç olmuştur. Bu sizi can veren ve hayatta hazırlayan bir aileye, dünyayı öğreten bir öğretmene, mutluluk için bir eşe, hayatı kazanmana da bir patron belki işlerde yepyeni ufuklar açacak bir şirkete…

DD-Business uzmanlığının İş önerilerinde “hızlı moda” projeler yerine onlara her zaman “iyi” alternatif öneriyor ve sağlıyor.

Bir şeyleri hayatta geçirme, büyütmede, ileride daha iyi kazançlar elde etmede, kısaca işlerde yepyeni ufuklar açacak, DD-Business yardım etmeye hazır…
Siz yardım almaya hazır mısınız?