Satış

Marka/firma ile müşteri arasındaki ilişkiler genelde tek bir yapı gibi gözükse de, alıcı-satıcı arasında ilişki ve iletişimlerin uygunluğu, markanın sorunlarının çözümünde ön açıcıdır.Ya da tam tersi. Satışta kişisel temas önemli..Müşteri satın alma kararının %57’sini, satışı temsil eden kişiyle başlar.

BİR AN İÇİN ÜRÜNÜNÜZÜ UNUTTUN…

Ürünü/markanı/hizmetini, oldukça her zamankinde daha küçük enerji harcayarak ve rekabette en iyi fiyata sunabildiğini düşünün.(burada detayların hiçbiri önemli değil.) Dünyanın en iyi ürün/hizmeti/markası bir süre sonra başarısız olmaya mahkum. Satış anlarını insanlaştıran ve müşterilerine her zaman kazanır. Bu kadar basit…

Eğer piyasa ortalamasında bir ürünüz veya yoğun rekabet alanınız varsa, HALA KAZANABİLİRSİNİZ. Satış insanların eksikliklerini tamamlamak ve onları geliştirmek, sizin için daha fazla gelir anlamına geliyor. Ve daha fazla gelir daha fazla kar (çoğu zaman) anlamına gelir. DD-Business satış eğitimleri size … işinizde şimdikinden daha fazla potansiyel müşteri/ciro/miktar üretebilir yollar açar.

DÜŞÜNCE VE KAFA KARIŞIKLIKLARI..

Birçok konuda çözümleyici olan kişi (satış yapmaya çalışan) yaratıcı, vizyoner ve problem çözendir. Onlar sürekli bilgi toplayıcı (marka) ve ilgisiz kalanlar (müşteri) gibi kavramlar arasındaki bağlantıları yapmak için onların yeteneği genellikle yenilikçi yeni fikirler ve çözümler onları açar.Bazen, kendi düşünce süreci, bazı insanların (kendi yönetim/ müşteriler) kafasını karıştırır.
Satıcının, matris düşünce tarzı ve çözümleyici olmasını , büyük ölçüde kişisel yetenekleri belirler. Bu yeteneklerin büyük çoğunluğu eğitimlerle geliştirilebilir. Yaklaşımlar için Blog; Satışta matris düşünce tarzı önemli…

PIN CODE NEDİR ?

dd-business, Örgüt kendi satış sistemleri ve yönetim yaklaşımlarından kaynaklı olmayan satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarına “PIN CODE” ( kişisel tanıma) olarak adlandırıyor.
Satış oyuncusu-müşteri ilişkilerinde evrensel iletişim, davranışsal kod ve satış tekniklerin çözümü gidilmesine katkılar sağlar. Eğitim programları katılımcılarının, ilişki ve iletişimleri gelişimleri sırasında, soru sorma, sorgulama, dinleme, tanıtım, sonuçlama, açıklama, planlama, ikna ve müşteri/pazar değerlerine odaklar.

YAKLAŞIM; SONUÇLARI DEĞİŞTİRECEK..

Satış eğitimleri markların en çok harcama yaptığı, ancak çoğunlukla kalıcı sonuçlar vermede başarısız olur. Bunun temeli; Çoğu şirket  satışı doğru düzgün tanımlamaması ve bir yaklaşımının olmamasıdır.

DD-Business , yıllardır klasikleşmiş ve ezberletilmiş eğitim başlık ve içerikleri yerine , satış etkilerini yeniden tanımladı.  Eğitimin sonunda onu kullanacak ve satış sonuçlarını değiştirecek uygulayıcılarının  (satıcılar) davranışlarını değiştirerek programlara odaklandı..

EĞİTİM PROGRAMLARININ AMACI;

PIN CODE eğitimleri, satış oyuncularının, müşteri yakınlık yetkinliklerinin artırılması amacıyla, bireysel satıştaki teknik yeterlilik ve stratejik becerilerin geliştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.

Satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarında,müşteri ilişki ve iletişimleri gelişimleri ve müşteri/pazar değerlerine odaklanmaları sırasında katılımcısına kişisel satış tekniklerini ve stratejik becerilerin geliştirilmesi yönelik eğitim programları..

Küçük Fırsatlar, Büyük Başlangıçlar….

Satış insanlarının gelişiminde küçük fırsatlar, karlı şirket/markaların başlangıçlarıdır. FIRSATINIZI SEÇİN ?  Şu an elinizde tuttuğunuz mouse ‘da? KARAR ?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Yorum Gönder