Mavi mi? Kırmızı mı? Hangisi

ŞİRKET KURALLARI MI?
MÜŞTERİNİN İSTEKLERİ Mİ?

Marka/firma ile müşteri arasındaki ilişkiler genelde tek bir yapı gibi gözükse de, alıcı-satıcı arasında ilişki ve iletişimlerin uygunluğu, markanın sorunlarının çözümünde ön açıcıdır. Ya da tam tersi.

Birçok konuda çözümleyici olan kişi (satış yapmaya çalışan) yaratıcı, vizyoner ve problem çözendir. Onlar sürekli bilgi toplayıcı (marka) ve ilgisiz kalanlar (müşteri) gibi kavramlar arasındaki bağlantıları yapmak için onların yeteneği genellikle yenilikçi yeni fikirler ve çözümler onları açar. Bazen, kendi düşünce süreci, bazı insanların (kendi yönetim/ müşteriler) kafasını karıştırır.

Satıcının, matris düşünce tarzı ve çözümleyici olmasını , büyük ölçüde kişisel yetenekleri belirler. Bu yeteneklerin büyük çoğunluğu eğitimlerle geliştirilebilir.

PIN CODE eğitimleri, satış oyuncularının,  yetkinliklerinin artırılması ve becerilerin geliştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.

Programlar

Eğitimler

Fırsatlar

Küçük Fırsatlar, Büyük Başlangıçlar…
Satış insanlarının gelişiminde küçük fırsatlar, karlı şirket/markaların başlangıçlarıdır.

PIN CODU nedir?

dd-business, Örgüt kendi satış sistemleri ve yönetim yaklaşımlarından kaynaklı olmayan satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarına “PIN CODE” ( kişisel tanıma) olarak adlandırıyor

Yaklaşımlar...

DD-Business , yıllardır klasikleşmiş ve ezberletilmiş eğitim başlık ve içerikleri yerine , satış etkilerini yeniden tanımladı. Eğitimin sonunda onu kullanacak ve satış sonuçlarını değiştirecek uygulayıcılarının (satıcılar) davranışlarını değiştirerek programlara odaklandı..

Program Odakları...

DD-Business , yıllardır klasikleşmiş ve ezberletilmiş eğitim başlık ve içerikleri yerine , satış etkilerini yeniden tanımladı. Eğitimin sonunda onu kullanacak ve satış sonuçlarını değiştirecek uygulayıcılarının (satıcılar) davranışlarını değiştirerek programlara odaklandı..

Eğitim amaçları...

Satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarında,müşteri ilişki ve iletişimleri gelişimleri, kişisel satış teknik becerilerin geliştirilmesi ve müşteri/pazar değerlerine odaklanmalarına yönelik eğitim programlardır

Yaklaşan Buluşmalar!.

İş gelişimlerinde çalıştığın kurumundan destek alamıyor musun? Kariyer gelişiminde karma katılımcı programları öneririz.

SATIŞTA KURUMSAL YAKLAŞIM

“BİR AN İÇİN” ÜRÜNÜZÜ / MARKANIZI  UNUTTUN…

Ürünü/markanı/hizmetini, oldukça her zamankinde daha küçük enerji harcayarak ve rekabette en iyi fiyata sunabildiğini düşünün.(burada detayların hiçbiri önemli değil.)

Dünyanın en iyi ürün/hizmeti/markası bir süre sonra başarısız olmaya mahkum. Satış anlarını insanlaştıran ve müşterilerine her zaman kazanır. Bu kadar basit…
Eğer piyasa ortalamasında bir ürünüz veya yoğun rekabet alanınız varsa, HALA KAZANABİLİRSİNİZ. Satış insanların eksikliklerini tamamlamak ve onları geliştirmek, sizin için daha fazla gelir anlamına geliyor.

Ve daha fazla gelir daha fazla kar (çoğu zaman) anlamına gelir. DD-Business satış eğitimleri size … işinizde şimdikinden daha fazla potansiyel müşteri/ciro/miktar üretebilir yollar açar.