Marka & Tüketici İletişimleri..

Yoğun rekabet, kafa karışıklıkları ve Şaşkın tüketiciler..

Yoğunlaşan perakende mağazalarında, seçenekleri içinde kaybolmuş, şaşkın tüketiciyi yakalamak güçleşiyor..  Ortalama kendi kullanacağı 300 çeşitte ulaşmak için binlerce çeşidin “ortalama 8 bin” ürünün bulunduğu mağazada aradığını bulma çabası içerisinde… O, üstelik ortalama 20 dakika gibi bir süre içerisinde (değişmeyen) yapar.

Mağaza içinde şaşkına dönmüş tüketicinin dikkatini çekmek ve alımda uyarıcısı etkisi yaratmak için ,önce onu tanımlamak ve mağaza profilini ortaya çıkarmak gerekli…

Merchandising uygulayıcılarının başarısı;  magaza taktikleri başarısı ve günlük fırsatlardan yararlanmasından geçiyor.

DD-Business FMCG Merchandising saha uygulayıcıları eğitimleri,  iş yetkinliklerinin artırılması ve becerilerin geliştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.

Programlar

Eğitimler

Fırsatlar

Küçük Fırsatlar, Büyük Başlangıçlar…
Satış insanlarının gelişiminde küçük fırsatlar, karlı şirket/markaların başlangıçlarıdır.

PIN CODU nedir?

dd-business, Örgüt kendi satış sistemleri ve yönetim yaklaşımlarından kaynaklı olmayan satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarına “PIN CODE” ( kişisel tanıma) olarak adlandırıyor

Yaklaşımlar...

DD-Business , yıllardır klasikleşmiş ve ezberletilmiş eğitim başlık ve içerikleri yerine , satış etkilerini yeniden tanımladı. Eğitimin sonunda onu kullanacak ve satış sonuçlarını değiştirecek uygulayıcılarının (satıcılar) davranışlarını değiştirerek programlara odaklandı..

Program Odakları...

DD-Business , yıllardır klasikleşmiş ve ezberletilmiş eğitim başlık ve içerikleri yerine , satış etkilerini yeniden tanımladı. Eğitimin sonunda onu kullanacak ve satış sonuçlarını değiştirecek uygulayıcılarının (satıcılar) davranışlarını değiştirerek programlara odaklandı..

Eğitim amaçları...

Satışın önünde oluşan bireysel engellere ve çözüme ulaştıracak davranış kodlarında,müşteri ilişki ve iletişimleri gelişimleri, kişisel satış teknik becerilerin geliştirilmesi ve müşteri/pazar değerlerine odaklanmalarına yönelik eğitim programlardır

Yaklaşan Buluşmalar!.

İş gelişimlerinde çalıştığın kurumundan destek alamıyor musun? Kariyer gelişiminde karma katılımcı programları öneririz.

KURUMSAL YAKLAŞIM

“BİR AN İÇİN” ÜRÜNÜZÜ / MARKANIZI  UNUTTUN…

Ürünü/markanı/hizmetini, oldukça her zamankinde daha küçük enerji harcayarak ve rekabette en iyi fiyata sunabildiğini düşünün.(burada detayların hiçbiri önemli değil.)

Dünyanın en iyi ürün/hizmeti/markası bir süre sonra başarısız olmaya mahkum. Satış anlarını insanlaştıran ve müşterilerine her zaman kazanır. Bu kadar basit…
Eğer piyasa ortalamasında bir ürünüz veya yoğun rekabet alanınız varsa, HALA KAZANABİLİRSİNİZ. Satış insanların eksikliklerini tamamlamak ve onları geliştirmek, sizin için daha fazla gelir anlamına geliyor.

Ve daha fazla gelir daha fazla kar (çoğu zaman) anlamına gelir. DD-Business satış eğitimleri size … işinizde şimdikinden daha fazla potansiyel müşteri/ciro/miktar üretebilir yollar açar.